O nás

Na  konci Vsetína, pod lesy, které skrývají nejedno lidské  tajemství, se nacházel starý mlýn. Zalíbil se v roce 1884 panu Vychopňovi, který jej koupil a darem dostal  i povolení k provozování hostinské činnosti. Podnik pod jeho rukama vzkvétal. Oblíbil si ho i náš první prezident T. G. Masaryk -  v roce 1911 se zde  konalo významné předvolební shromáždění, kdy byl zvolen jako poslanec do Říšské rady.

Jak říká jedno staré valašské přísloví: „ Gořalka v létě chladí, v zimě hřeje, ale hladu nezažene.." začali se zde podávat kromě piva a lihovin také pokrmy.  V 90 letech 20 století původní majitelé  tyto služby rozšířili o služby hotelové.

Dnešní podobu náš podnik dostal po krátkodobé rekonstrukci. Celý objekt je nekuřácký, rozdělený na pivnici, jídelní část a novou restauraci. K příjemnému posezení nejen v letních horkých měsících  slouží dvě prostorné terasy. Pro naše nejmenší zákazníky nabízíme hřiště, na kterém si děti dosytnosti vyhrají.

Pivnice je zařízená v tradičním venkovském stylu. Velký krb navozuje v zimním období velmi příjemnou, hřejivou atmosféru. Při  konání svateb, rodinných oslav či firemních večírku, pivnice slouží  jako taneční parket.

Jídelní část využíváme především pro konání rodinných či slavnostních obědů, svateb,  školení nebo pracovních schůzí. V této místnosti poskládáme tabuli až pro 52 osob.

Pro menší sešlosti nabízíme  salónek, který má kapacitu 14 osob. Je zařízený ve stejném duchu jako pivnice.

V nové restauraci dominuje jednoduchý styl s noblesou. Jsou zde dvě kryté prostorné zahrádky. Slouží k běžnému dennímu provozu. I přes svoji „jednoduchost" Vám oběd, večeře nebo jen posezení u láhve dobrého vína bude chutnat!

Naši zahradu lze využít v teplých měsících  i pro uspořádání venkovních akcí s grilováním. Slouží k tomu tak zvaná „bašta". Tento prostor je možné využít i k svatebnímu obřadu.

Nově zrekonstruovaný hotel nabízí 13 krásných pokojů, všechny vybaveny velmi prakticky, s možností oddělených lůžek, vlastní koupelnou a WC, TV a Wi-fi.

 

Srdečně Vás zveme k návštěvě Hotelu a restaurace U Vychopňů!

 
 
 
 
Kontakt     Rychlé odkazy     Otevírací doba
                 
                 
kontakt Hotel a restaurace U Vychopňů,
Jasenice 596, 755 01 Vsetín

 

Rezervace ubytování

Polední menu

Stálý jídelní lístek

   Pondělí až pátek
11:00 - 22:00
        Sobota   11:00 - 22:00
        Neděle   11:00 - 21:00
             
kontakt +420 571 432 039
 

facebook   youtube   Instagram U Vychopňů   TikTok U Vychopňů

         
kontakt hotel@uvychopnu.com    

     
kontakt Mapa a GPS souřadnice